РОЗРОБКА ТА АНАЛІЗ ДОГОВОРІВ

Договір – це той витвір юридичного мистецтва, який повинен передбачити всі можливі нюанси та захистити сторону в будь-якій ситуації. Постійна робота над різноманітними проектами дозволила нам виділити найбільш вразливі місця для кожного договору, внаслідок чого ми аналізуємо кожну індивідуальну ситуацію і розробляємо той механізм, який відповідає реаліям, новітнім механізмам захисту, та зможе РЕАЛЬНО захистити сторону.

Наші ключові принципи ведення договірної роботи:

  • Досконалість юридичної моделі та самої схеми співпраці в договорі та супровідних документах;
  • Критичний підхід, «мозковий штурм» та командне моделювання спірних ситуацій, які можуть мати місце, в процесі формування договору;
  • Нестандартний підхід, глибоке аналітичне мислення;
  • Формування кожної договірної конструкції з використанням випробуваних механізмів, а також з урахуванням аналізу новітньої судової практики.

Над кожним проектом працює не окремо взятий фахівець, а команда, що дозволяє реалізувати наші принципи та мінімізувати ризики для Вас. Якісний аналіз договору перед його укладенням, проведений командою фахівців, як показує практика – запорука збереження грошей, майна, репутації та багато іншого.

При розробці договору та супровідних документів, наша фірма супроводжує також процес його погодження всіма сторонами, внесення необхідних правок, а також сам переговорний процес. Для нас важливо не просто створити для Вас документ, а сформувати свого роду Конституцію Ваших взаємовідносин з контрагентом. Майже ніколи неможливо створити договір без розуміння моделі та ідеології, якої дотримуються його сторони.