Перемога фахівців ЮФ “Костик Горлов” в спорі з державою та захист прав учасника АТО

Партнери нашої фірми Єгор Горлов та Андрій Стахов досягли остаточної перемоги в довготривалому судовому спорі, недопустивши стягнення незаконних сум підвищеної матеріальної відповідальності в розмірі 180 000 грн. з колишнього військовослужбовця 95-ї бригади ДШВ ЗСУ та учасника АТО.
В 2016 році клієнта було притягнуто до підвищеної матеріальної відповідальності за нібито втрату в бойових умовах в зоні проведення АТО приладу нічного бачення та нараховано до сплати нічим не підтверджену трикратну суму вартості такого приладу – понад 200 000 грн.
Суперечки відносно даного випадку переросли у 7 судових справ на території 3 областей України та понад два роки боротьби за відновлення прав військовослужбовця.
Врешті, внаслідок успішної реалізації стратегії вирішення даного судового спору, було досягнуто остаточного результату – держава в особі військової частини втратила будь-яке право на стягнення незаконних сум коштів та відмовилась від будь-яких дій відносно стягнення з нашого клієнта.
У зв`язку з цим у колишнього військовослужбовця відтепер відсутні будь-які фінансові зобов`язання перед державою за вигадане правопорушення, яке ніколи не мало місце.