СУДОВЕ ТА АЛЬТЕРНАТИВНЕ ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Наша компанія не просто представляє Ваші інтереси в суді, а забезпечує РЕАЛЬНИЙ результат, який Вам потрібен! Таку можливість нам дає професійна команда та глибока спеціалізація кожного окремого спеціаліста, яка дозволяє нам знайти нестандартний підхід до кожної справи, застосовуючи не лише судові механізми, а й альтернативні. Іноді можна програти судову суперечку, але в процесі досягнути необхідного результату, що і є фактичним виграшом.

Передумовою для виграшу спірної ситуації є якісно розроблена та втілена в життя стратегія та тактика ведення справи, можливість застосування альтернативних методів врегулювання спору та багато інших факторів. Аналітичні навики нашої команди дозволяють розробляти унікальні виграшні стратегії, спрямовані на виграш, а знання, сформовані роками судової практики, дозволяють втілювати механізми у виграшну реальність для Вас. Ми переконані, що стандартизований підхід до ведення судових справ не є виграшним, а тому віднаходимо широкий простір серед вузького поля судових механізмів та використовуємо його у Ваших інтересах.

Наша фірма всебічно оцінює перспективність кожної конкретної справи і тільки після цього приймає рішення про доцільність її супроводу.

Оригінальність, стратегічний підхід та блискавична реакція на ходи опонентів – саме це робить нашу практику вирішення спорів однією з найрезультативніших на регіональному юридичному ринку.

 

КРАЩЕ ЗА НАС ГОВОРЯТЬ ЦИФРИ ТА ФАКТИ:

 • За рік нами було стягнуто для клієнтів БІЛЬШЕ 40 000 000 грн., повернуто у власність ПОНАД 10 ОБ`ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ;
 • Захишено права добросовісного покупця майна в процедурі банкрутства на суму близько 10 000 000 грн.;
 • Стягнуто борг з недобросовісного позичальника на суму близько 11 000 000 грн.;
 • Скасовано рішення суду про стягнення банком коштів на суму понад 400 000 грн.;
 • ОДНЕ судове засідання тривалістю 15 ХВИЛИН. Результат – повний виграш банківської справи;
 • Скасовано матеріальну відповідальність працівника на суму понад 170 000 грн., натомість – стягнуто заробітної плати та моральної шкоди на суму понад 150 000 грн.;
 • Скасовно матеріальну відповідальність військовослужбовця на суму понад 180 000 грн.

 

Відокремлена спеціалізація фахівців дозволяє результативно вирішувати такі спори, наприклад, як:

 • Спори з банками – кредити, порука та іпотека;
 • Комплексне стягнення проблемної заборгованості та звернення стягнення на майно боржника;
 • Спори, пов’язані з договірними відносинами та нерухомим майном;
 • Комплексний захист порушених трудових прав;
 • Оскарження нарахованих фінансових санкцій з боку держави, та багато інших.

Працюючи з нами Ви отримуєте роботу на результат та «під ключ», адже ми супроводжуємо справу від початку і до самого кінця в усіх інстанціях та юрисдикціях, незалежно від фактичного розвитку подій.

Ми переймаємо досвід кращих, постійно працюємо над своїм професійним рівнем, застосовуємо найновітніші та найнадійніші механізми судової практики саме для Вас. Наша фірма також супроводжує судові спори на території багатьох областей України.

З нами закон стане Вашим надійним другом!